Članstvo

Član društva je lahko vsak državljan Republike Slovenije ali tuj državljan, ki dela pedagoško, raziskovalno in strokovno na področju mikroskopije in mikroanalize, ali je kako drugače povezan z dejavnostjo društva. Pogoji članstva in pravice članov so zapisane natančneje zapisane v statutu. Kdor želi postati član, mora izvršnemu odboru predložiti pristopno izjavo, v kateri izrazi željo postati član društva in se zaveže, da bo deloval v skladu s statutom društva in drugimi predpisi, ki urejajo to področje, ter plačeval članarino.

Prijavnica

Prosimo, izpolnite spodnjo pristopno izjavo in jo pošljite na:

barbara.šetina@imt.si, ali po pošti na Barbara Šetina Batič, Inštitut za kovinske materiale in tehnologije (IMT), Lepi pot 11, 1000 Ljubljana

Pristopna izjava (PDF format, 100 kb)

Navodilo za plačilo članarine:

Članice in člane Slovenskega društva za mikroskopijo prosimo, da poravnajo članarino za tekoče leto do 30. oktobra 2022. To lahko naredite z univerzalnim plačilnim nalogom (UPN) na bančnem ali poštnem okencu ali preko interneta, če imate urejen dostop do vašega bančnega računa. Članarina za leto 2022 ostaja ista kot prejšnja leta 10,00 EUR.

V nadaljevanju je opisan način plačila s plačilnim nalogom.

Univerzalni plačilni nalog izpolnite tako, da v polju plačnika vpišete:

Ime in naslov: vnesite svoje podatke (ime, priimek in naslov). V primeru plačila članarine za drugo osebo, obvezno navedite ime in priimek osebe včlanjene v društvo. To lahko storite v namenu plačila.

Koda namena: OTHR

Namen plačila: članarina SDM 2022

V polju prejemnika vpišete: Znesek: 10,00 EUR

Datum plačila: npr. 12.02.2022

BIC banke: LJBASI2X

IBAN: SI56 0206 0001 7272 925

Referenca: SI00 12022021 (datum plačila)

Ime in naslov prejemnika: SDM, Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana

Če želite račun za članarino, vas vljudno prosimo, da to sporočite blagajničarki društva dr. Poloni Mrak (polona.mrak@bf.uni-lj.si).